vineri, noiembrie 22, 2019
Acasă > Ultima ora > Un năvodărean, reprezentantul AEP în BEJ Constanța

Un năvodărean, reprezentantul AEP în BEJ Constanța

Au fost aleși reprezentanții Autorității Electorale Permanente desemnați în birourile electorale județene, birourile electorale ale sectoarelor municipiului București și biroul electoral pentru secțiile de votare din străinătate, constituite la alegerile pentru Președintele României din anul 2014. Iată lista celor aleși, publicată în Monitorul Oficial al României de ieri:
1.   Biroul Electoral Județean Alba – Burba Elena
2.   Biroul Electoral Județean Arad – Florea Oana Gabriela
3.   Biroul Electoral Județean Argeș – Nicolescu Gheorghița
4.   Biroul Electoral Județean Bacău – Chirian Constantin
5.   Biroul Electoral Județean Bihor – Tuluc Oana
6.   Biroul Electoral Județean Bistrița-Năsăud – Partene Valerica
7.   Biroul Electoral Județean Botoșani – Sandu Mihalea
8.   Biroul Electoral Județean Brașov – Petra Claudiu Nicolae
9.   Biroul Electoral Județean Brăila – Mototolea Felicia-Carmen
10. Biroul Electoral Județean Buzău – Ionașcu Adriana
11. Biroul Electoral Județean Caraș-Severin – Amzoi Nicolae
12. Biroul Electoral Județean Călărași – Iavan Iulian Alexandru
13. Biroul Electoral Județean Cluj – Tegzeșiu Dan Ion
14. Biroul Electoral Județean Constanța – Fulop Andrei Octavian
15. Biroul Electoral Județean Covasna – Farkaș Laszlo
16. Biroul Electoral Județean Dâmbovița – Cosma Alice
17. Biroul Electoral Județean Dolj – Săvulescu Radu Cosmin
18. Biroul Electoral Județean Galați – Mihalache Andi
19. Biroul Electoral Județean Giurgiu – David gabriela
20. Biroul Electoral Județean Gorj – Zăuleț Amza Elena
21. Biroul Electoral Județean Harghita – Dănilă/Bekesi maria Magdalena
22. Biroul Electoral Județean Hunedoara – Dako melinda
23. Biroul Electoral Județean Ialomița – Românu Marian Florin
24. Biroul Electoral Județean Iași – Boboc Andreea
25. Biroul Electoral Județean Ilfov – Grigore Nicoleta
26. Biroul Electoral Județean Maramureș – Nica Doriana
27. Biroul Electoral Județean Mehedinți – Roșca Ana
28. Biroul Electoral Județean Mureș – Kutcher Dana
29. Biroul Electoral Județean neamț – Anton Eduard
30. Biroul Electoral Județean Olt – Chirhoc Dragoș Vasile
31. Biroul Electoral Județean Prahova – Savu Andrei
32. Biroul Electoral Județean Satu mare – Rusu loredana Mihalea
33. Biroul Electoral Județean Sălaj – Mante Simona
34. Biroul Electoral Județean Sibiu – Zicu Cristina Raluca
35. Biroul Electoral Județean Suceava – Moraru Cristina
36. Biroul Electoral Județean Teleorman – Palea Emanuel
37. Biroul Electoral Județean Timiș – Mihai Camelia Maria
38. Biroul Electoral Județean Tulcea – Andrei mihaela
39. Biroul Electoral Județean Vaslui – Iftene Maricica
40. Biroul Electoral Județean Vâlcea – Vilău Lidia
41. Biroul Electoral Județean Vrancea – Necula Iuliana
42. Biroul Electoral Județean al Sectorului 1 al municipiului București – Necula Lucia-Alina
43. Biroul Electoral Județean al Sectorului 2 al municipiului București – Andreescu Anca
44. Biroul Electoral Județean al Sectorului 3 al municipiului București – Ivănoiu laura
45. Biroul Electoral Județean al Sectorului 4 al municipiului București – Roxana Ștefan
46. Biroul Electoral Județean al Sectorului 5 al municipiului București – Pârle Liliana
47. Biroul Electoral Județean al Sectorului 6 al municipiului București – Andreescu Cristian
48. Biroul Electoral pentru secțiile de votare din străinătate – Duță Daniel.

Potrivit declarației de avere, Fulop Andrei Octavian, reprezentantul în BEJ Constanța, este din Năvodari.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *